Další služby

Vše na jednom místě.

Pojištění osob

Pojištění osob je základní pilíř. Jelikož v případě výpadku Vašich příjmů, nastává problém se splacením úvěru/nájmu, pojistek i ostatních výdajů.

Pojištění vozidel

POVINNÉ RUČENÍ ZA MINUTU. Dokážeme porovnat povinné ručení u 10 největších pojišťoven za 1 minutu. Stačí nám k tomu SPZka a údaje o osobě, …

Pojištění majetku

Potřebujete si pojistit dům, byt, chatu nebo garáž? Můžete si jej pojistit na řadu rizik (požár, záplavy a povodeň, vandalismus, sesuv půdy a mnoho dalších).

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti je velice praktickým pojištěním, které kryje všechny škody, které způsobíte svou činností nebo provozem majetku.

Cestovní pojištění

Jedete na dovolenou a chcete mít jistotu, že kdyby se Vám něco stalo, tak se o Vás v cizině postarají a Vaší peněženky se to ani nedotkne? Máme pro Vás cestovní pojištění za polovinu.

Spoření a investice

Máte volné finanční prostředky, které Vám leží jen tak na účtu s nulovým výnosem? Co kdyby Vám tyto peníze dále vydělávaly?

Úvěry a půjčky

Občas nastane situace, kdy je potřeba vzít si půjčku. Dokážeme za klienty vyřešit rychlou půjčku za pár minut, bez jakýchkoliv poplatků a sazbou od 3,99%.

Pro podnikatele

Řešíme také komplexní služby pro podnikatele a firmy. Ať už jde o pojištění majetku, osob nebo řešíte optimalizování daní a benefity pro své zaměstnance.

Řešení pojistné události

Stal se Vám úraz, autonehoda nebo jiná pojistná událost a chcete ji rychle vyřešit? Pomůžeme Vám sepsat událost pro pojišťovnu a vyřešit plnění.

Domluvte si konzultaci nebo sestavení Vašeho finančního plánu zdarma