Reference

 Vaše spokojenost je mojí prioritou.

Martin Komínek, Barča Trlicová (Val. Meziříčí)

Poprvé jsme se setkali na doporučení kamarádky, když jsme řešili hypotéku na rodinný dům. Velice nám pomohl a ušetřil spousty času, který pro nás při vyřizování stavebního povolení byl významný. Jeho přístup je velmi přátelský, ochotný a za všech okolností se na něho můžeme spolehnout. Nabídka služeb je velmi komplexní a cokoliv nového je pro něho výzva, ke které se umí postavit čelem. Díky tomu jsme ho doporučili rodině, kamarádům i známým a jeho služby můžeme doporučit i všem ostatním.

ASBud s.r.o. Stavební a silniční technika (Frenštát p. R.)

S panem Placrem jsme velmi spokojení. Stará se nám ve firmě, jak o pojištění jednotlivých zaměstnanců, tak o veškeré pojištění vozidel a můžeme se na něj obrátit i na podnikatelské a strojní pojištění. Je velmi pohotový, flexibilní a najde nám vždy tu nejvýhodnější nabídku na trhu. Díky němu jsme ušetřili nejen peníze, ale i spoustu času.

Adam Martinát – házenkář (Rožnov p. R.)

Adama znám už od základky a Gymplu. Vždycky to byl chytrý a svědomitý člověk, co na sobě pracoval a dobře se učil. Jsem moc rád, že s ním můžu probírat vše co se týká mých financí. Jakožto sportovec mi už mnohokrát pomohl s plněním od pojišťovny, které bylo velmi rychle vyřešené.

Jan Solánský – majitel pily (Horní Bečva)
Pan Placr pro nás řeší jak rodinné finance, tak firemní na naší pile. Vždy pro nás nám vše srozumitelně vysvětlí a rychle připraví. Pan Placr pro nás představuje komplexní finanční poradenství, jak v soukromé tak firemní oblasti. Díky němu jsme již ušetřili sta tisíce korun.
Antonín Sekyra – číšník, carving (Rožnov p. R.)

S p. Placrem jsem se poprvé potkal přes doporučení svého otce. Od té doby už nepotřebuji běhat po bankách a pojišťovnách. Když něco potřebuji, vše mám na jednom čísle. Je velmi vstřícný, seriózní a ochotný. Můžu ho vřele doporučit všem, kteří potřebují poradit v pojištění, spoření nebo vyřešit bydlení.

Jana Černochová – student, prodavačka (Frýdek-Místek)

Vždy jsem si myslela, že v dnešní době je tolik pojišťovacích i finančních specialistů a že není žádná možnost se v tomto směru uchytit. Ale u tebe vidím právy opak. Jde vidět, že tě to opravdu baví. O klienty se staráš a vždy se snažíš najít to nejlepší řešení, pecka! Přeju ti mnoho úspěchů!

Pavel Rojíček – řidič (Kopřivnice)
Za panem Placrem jsem přišel kvůli povinnému ručení. Za minutu jsem měl srovnání všech pojišťoven s komentářem a doporučením. Do dvou minut jsem mohl jít přihlásit své nové auto.
rodina Krajčova – důchodci (Val. Meziříčí)

Jsme rádi, že jsme poznali pana Placra. Krásný přístup k nám, starším lidem. Jsme s ním velice spokojení.

David Komínek a Hana Zemanová (Kopřivnice)

Na pana Adama Placra jsme dostali kontakt od rodiny. Pomohl nám při řešení hypotéky na koupi našeho nového bytu. S jeho pomocí bylo všechno o dost jednodušší, ať už se jedná o papírování nebo přímé schůzky v bance či realitní kanceláří. Pan Placr je svým přístupem velice ochotný, přátelský a vše srozumitelně vysvětlí. S jeho pomocí jsme ušetřili nejen peníze ale i spoustu času. Všem kteří si neví rady v oboru financování vřele doporučujeme.

Petra Pryclová – vedoucí obchodu (Krhová)

Pan Placr je vždy usměvavý, milý, ochotný pro nás cokliv zařídit. Děkujeme Vám za vše co pro nás děláte.

Josef Měrka – obchodní zástupce (Zádvěřice)

Děkuji panu Placrovi za rady a za pomoc v oblasti bydlení. Vše nám vysvětlil a s jeho pomocí, teď máme dostavěno.

rodina Vaníčkova – důchodci (Val. Meziříčí)

Děkujeme našemu poradci, panu Placrovi, za vše co pro nás udělal. Je to naše sluníčko.

Domluvte si konzultaci nebo sestavení Vašeho finančního plánu zdarma