Reference

 Vaše spokojenost je mojí prioritou.

Martin Komínek, Barča Trlicová (Val. Meziříčí)

Poprvé jsme se setkali na doporučení kamarádky, když jsme řešili hypotéku na rodinný dům. Velice nám pomohl a ušetřil spousty času, který pro nás při vyřizování stavebního povolení byl významný. Jeho přístup je velmi přátelský, ochotný a za všech okolností se na něho můžeme spolehnout. Nabídka služeb je velmi komplexní a cokoliv nového je pro něho výzva, ke které se umí postavit čelem. Díky tomu jsme ho doporučili rodině, kamarádům i známým a jeho služby můžeme doporučit i všem ostatním.

ASBud s.r.o. Stavební a silniční technika (Frenštát p. R.)

S panem Placrem jsme velmi spokojení. Stará se nám ve firmě, jak o pojištění jednotlivých zaměstnanců, tak o veškeré pojištění vozidel a můžeme se na něj obrátit i na podnikatelské a strojní pojištění. Je velmi pohotový, flexibilní a najde nám vždy tu nejvýhodnější nabídku na trhu. Díky němu jsme ušetřili nejen peníze, ale i spoustu času.

Jakub Vavruša – zemní a výkopové práce (Bílovec)

S Adamem jsem velice spokojen, kdykoliv něco potřebuji, zvednu telefon a na všem se domluvíme. Vždy mi poradí, co je nejlepší, podrobně vše vysvětlí a pomůže rychle vyřídit, ať jde o hypotéku, pojištění osobní i podnikatelské. Rozhodně mohu doporučit každému, kdo potřebuje rychle, pohodlně a bez velkých starosti cokoliv financovat. Děkuji.

Gabriela a Adam Viktorinovi (Vsetín)

S panem Ing. Placrem jsme sjednali hypotéku, pojištění nemovitosti a životní pojištění. Ve všech případech nám byl nápomocen i za hranice běžné profesionality. Výrazně nám ulehčil proces vyřizování všech byrokratických záležitostí a zároveň nás o všem informoval. Určitě jeho služby můžeme doporučit a sami je i rádi využijeme v budoucnu.

rodina Šokalových (Vidče)

Měli jsme poměrně negativní zkušenosti s jedním nejmenovaným finančním poradcem, který se tvářil, že jeho hlavním cílem jen nám pomoci a poradit v oblasti efektivního rozložení finančních prostředků, bohužel opak by pravdou. Naštěstí jsme se seznámili s panem Placrem, se kterým jsme začali krok po kroku řešit naše finance. Spolupráce s panem Placrem je založena na individuálním a profesionálním přístupu. Pan Placr nikomu nevnucuje nevhodné finanční produkty, ale vždy připraví několik variant a možnosti s jednotlivými výhodami a popř. riziky, které detailně vysvětlí a doporučí. Velkou předností spolupráce s panem Placrem je jeho proaktivní přístup jak v procesu vyřizování a sjednávání finančního produktu, tak hlavně i proaktivně komunikuje po uzavření smluv a průběžně informuje o nových možnostech na finančním trhu a pečuje o vaše sjednané produkty, takže se vám nemůže stát, že by se vaše sjednané produkty staly po čase pro vás nevýhodnými, protože mnoho lidí neví, že nabídka na finančních trzích se stále vyvíjí. Pan Placr je jedním z mála finančních poradců, kteří dělají dobré jméno svému oboru a my jsme opravdu rádi, že s ním můžeme spolupracovat.

Miroslav Duchek (Val. Meziříčí)

Změnil jsem poradce a usídlil se u Adama. Spolupráce v topu! Rychlý, schopný i ochotný, což není pravidlem! Jen tak dál.

Adam Martinát – házenkář (Rožnov p. R.)

Adama znám už od základky a Gymplu. Vždycky to byl chytrý a svědomitý člověk, co na sobě pracoval a dobře se učil. Jsem moc rád, že s ním můžu probírat vše co se týká mých financí. Jakožto sportovec mi už mnohokrát pomohl s plněním od pojišťovny, které bylo velmi rychle vyřešené.

Jan Solánský – majitel pily (Horní Bečva)
Pan Placr pro nás řeší jak rodinné finance, tak firemní na naší pile. Vždy pro nás nám vše srozumitelně vysvětlí a rychle připraví. Pan Placr pro nás představuje komplexní finanční poradenství, jak v soukromé tak firemní oblasti. Díky němu jsme již ušetřili sta tisíce korun.
Antonín Sekyra – číšník, carving (Rožnov p. R.)

S p. Placrem jsem se poprvé potkal přes doporučení svého otce. Od té doby už nepotřebuji běhat po bankách a pojišťovnách. Když něco potřebuji, vše mám na jednom čísle. Je velmi vstřícný, seriózní a ochotný. Můžu ho vřele doporučit všem, kteří potřebují poradit v pojištění, spoření nebo vyřešit bydlení.

Lukáš Štěpánek (Frýdek-Místek)

Adam je profesionál. Důslednost a odbornost. Mohu jen doporučit.

Jana Černochová – student, prodavačka (Frýdek-Místek)

Vždy jsem si myslela, že v dnešní době je tolik pojišťovacích i finančních specialistů a že není žádná možnost se v tomto směru uchytit. Ale u tebe vidím právy opak. Jde vidět, že tě to opravdu baví. O klienty se staráš a vždy se snažíš najít to nejlepší řešení, pecka! Přeju ti mnoho úspěchů!

Pavel Rojíček – řidič (Kopřivnice)
Za panem Placrem jsem přišel kvůli povinnému ručení. Za minutu jsem měl srovnání všech pojišťoven s komentářem a doporučením. Do dvou minut jsem mohl jít přihlásit své nové auto.
rodina Krajčova – důchodci (Val. Meziříčí)

Jsme rádi, že jsme poznali pana Placra. Krásný přístup k nám, starším lidem. Jsme s ním velice spokojení.

David Komínek a Hana Zemanová (Kopřivnice)

Na pana Adama Placra jsme dostali kontakt od rodiny. Pomohl nám při řešení hypotéky na koupi našeho nového bytu. S jeho pomocí bylo všechno o dost jednodušší, ať už se jedná o papírování nebo přímé schůzky v bance či realitní kanceláří. Pan Placr je svým přístupem velice ochotný, přátelský a vše srozumitelně vysvětlí. S jeho pomocí jsme ušetřili nejen peníze ale i spoustu času. Všem kteří si neví rady v oboru financování vřele doporučujeme.

Petra Pryclová – vedoucí obchodu (Krhová)

Pan Placr je vždy usměvavý, milý, ochotný pro nás cokliv zařídit. Děkujeme Vám za vše co pro nás děláte.

Josef Měrka – obchodní zástupce (Zádvěřice)

Děkuji panu Placrovi za rady a za pomoc v oblasti bydlení. Vše nám vysvětlil a s jeho pomocí, teď máme dostavěno.

rodina Vaníčkova – důchodci (Val. Meziříčí)

Děkujeme našemu poradci, panu Placrovi, za vše co pro nás udělal. Je to naše sluníčko.

Projektostav.cz (Rožnov p. R.)

Děkujeme panu Ing. Placrovi za pomoc při sestavování příspěvku na našem blogu, který se týká hypotečního úvěru. Odkaz na článek: https://www.projektostav.cz/blog/jak-postavit-dum-hypotecni-uver/4

Domluvte si konzultaci nebo sestavení Vašeho finančního plánu zdarma